با آسمان بخوان

می خواهیم همراه شویم با شما برای اندیشیدن و گفتگو… این بار با محوریت ” کتاب سفر شهادت ” که در دو بخش مطالعه گروهی و ترجمه گزیده هایی از آن به زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است .

در بخش مطالعه گروهی و تالار گفتگو گزیده ای از کتاب سفر شهادت در اختیار شرکت کنندگان قرار داده می شود وشرکت کنندگان در نشستی صمیمی و دوستانه همراه با استاد به مطالعه ، آشنایی با کتاب و تبادل نظر می پردازند. ( زمان و مکان برگزاری این برنامه روز جمعه هشتم شهریو ماه ، ساعت ۱۰ صبح درمحل شهر کتاب بروجرد ( خیابان تختی ) می باشد).

در بخش ترجمه ، بخش هایی از کتاب سفر شهادت در نظرگرفته شده که ازطریق کانال اطلاع رسانی ما در نرم افزارهای پیام رسان بله و تلگرام در اختیار شرکت گنندگان قرار داده می شود .ترجمه ها می بایست در قالب فایل word ارسال شود.پس از بررسی ، ترجمه های برتر انتخاب و اعلام می شود.

جهت سهولت در ثبت نام نام و نام خانوادگی ، سن ، میزان تحصیلات و شماره تماس خود را از طریق پیام رسانهای تلگرام یا بله به شماره ۰۹۱۶۹۵۶۹۰۰۷ ارسال نمایید.

  • آن دسته از عزیزانی که در بخش ترجمه شرکت می کنند لازم است علاوه بر مشخصات بالا فایل word ترجمه خود را نیز ارسال نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۶۹۵۶۹۰۰۷ تماس حاصل فرمایید.


دیدگاه ها بسته است.

در حال بارگذاری
Menu Title