معرفی مرکز فرهنگی رسانه ای آسمان

کارگروه فضای مجازی

کارگروه تدوین

کارگروه گرافیک

کارگروه نرم افزار

درباره ما

ارتباط با ما

و خداوندی که آسمان را برافراشت…

چندی پیش، زمانی که جامعه انسانی رو به سوی زوال معنویت، اخلاق و تمامی آرمان های الهی به سرعت در حال حرکت بود، پیرمردی از سلاله فاطمه (سلام الله علیها) به برکت خون سید الشهدا (علیه السلام) روح دوباره ای به کالبد آن بخشید.

اینک ما هستیم و دغدغه هایی بلند از جنس آسمان که برای برقراری آن ها مسیری مالامال از فداکاری ها و تلاش های انسان های الهی تا کنون طی شده است.

آری، زمان آن رسیده است که ندای امام خامنه ای (حفظه الله) را لبیک گوییم و نقش خود را در راستای استقرار جامعه آرمانی و زمینه سازی ظهور آخرین ذخیره الهی،حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، ایفا نمائیم.

لذا برآنیم تا در مرکز فرهنگی رسانه ای آسمان پیرو مطالبات مقام معظم رهبری مبتنی بر حضور فعال نیروهای مؤمن و انقلابی در عرصه فضای مجازی، نقش خود را در راستای اعتلای فرهنگ دینی با بهره مندی از تمام ظرفیت های درونی، بتوانیم قطره ای باشیم در سیل خروشان حرکت به سوی جامعه ی آرمانی.

مرکز فرهنگی رسانه ای آسمان در اسفند ماه ۱۳۹۳ به همت جمعی از طلاب، دانشجویان و اساتید حوزه های فرهنگ و رسانه تشکیل شد و هم اکنون به فعالیت در عرصه رسانه های دیجیتال، برگزاری دوره ها و طرح ها ی مرتبط با این حوزه می پردازد.

در حال بارگذاری
Menu Title